TÖÖTASAPINDADE VALMISTAMINE JA PAIGALDUS

Viis põhjust, miks eelistada portselanplaati:

      Vastupidavus

Kodus keraamiliste pindade praktilisus on vaieldamatu. Tänu kuumuse- ja plekkide kindlusele, ei vaja pinnad peaaegu mingisugust hooldust. Oma olemuselt on portselan mittepoorne, mistõttu vedelikud ei imbu, jäädes pinnale. Plekke on võimalik puhastada lihtsa pühkimisega. Portselanplaat erinevalt marmorplaadist nii kergesti ei kriimustu, ei söövitu ega tuhmu.

      Õrn ja kerge

Portselanplaadid on kaalu poolest palju kergemad kui looduslikud kivid, kuid olles samas hämmastavalt vastupidavad struktuuriga. Nende kerge kaal võrreldes looduskiviga, võimaldab plaate paigaldada ka suurtele ja kõrgetele pindadele. Plaadid sobib ideaalselt vertikaalseks paigaldamiseks, näiteks kööki kraanikausi taustaks, seinakatteteks nii sise- kui väliruumidesse.

      Kuluefektiivne

Kuna portselan on keraamiline, on materjali hind märgatavalt madalam kui marmoril, graniidil või kvartsiidil. Samas tehnoloogia jõuline areng võimaldab keraamikal ükskõik mida imiteerida.

plaate paigaldada ka suurtele ja kõrgetele pindadele. Plaadid sobib ideaalselt vertikaalseks paigaldamiseks, näiteks kööki kraanikausi taustaks, seinakatteteks nii sise- kui väliruumidesse.

      Ökoloogiline

Portselani tootmine on süsinikdioksiidivaba protsess ning loodussõbralik, jättes looduse piiratud ressursid alles. Teie kodus või ettevõttes olevad portselanpinnad on ökoloogilise ega eralda saasteaineid. Pinnad ei vaja puhastamiseks karmi keemilist töötlust – neid puhastatakse lihtsalt vee ja lapiga. Portselan ei võimalda kahjulike bakterite ega hallituse teket.

      Järjepidevad mustrid

Plaadid on valmistatud looduslike graniitide ja marmorite kõrgelt hinnatud orgaanilisi kujundusi jäljendades. Kuna plaadimustrid on arvutiga valmistatud on venimine orgaaniline, mille tulemuseks on järjepidev voolav pind.

Call Now ButtonPLAADILUX